Обласна комплексна соціальна програма в дії

Обласна комплексна соціальна програма в дії

28 серпня 2020 року рішенням сесії обласної ради підтримано пропозицію щодо проведення виплати за рахунок коштів обласного бюджету членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил по 1 тис.грн.

Вказана виплата буде проведена 134 сім’ям, які мешкають у Полтавській області і не одержали виплату по 1 тис. грн. згідно  постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251. Це сім’ї, у якихпенсія призначена на двох і більше утриманців та загальний розмір пенсійних виплатперевищив 5 тис.грн.

Виплата буде проведена наприкінці вересня поточного рокучерез виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” за місцем проживання або шляхом перерахування коштів на особовий рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку.

Звертатися до органів соціального захисту та надавати будь-які документи не  потрібно.Вся необхідна робота з нарахування та виплати одноразової допомоги буде проведена на рівні Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області.

Одночасно зазначаємо, що згідно обласної Комплексної соціальної програми сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС також надається:

щомісячна виплата допомоги сім’ям з дітьми загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на кожну дитину віком до 18 років (за умови навчання за денною формою - до 23 років) у розмірі прожиткового мінімуму в розрахунку на одну особу ( з 01.07.2020- 2118 грн.);

санаторно-курортне лікування, що дає можливість забезпечити оздоровленням 100 відсотків осіб, які перебувають на обліку.

З поточного року запроваджено компенсаційні виплати за проїзд автомобільним транспортом на міжміських та міжобласних маршрутах загального користування за рахунок коштів обласного бюджету.

До Дня захисника України (14 жовтня 2020 року) в області,згіднообласної Комплексної соціальної програми, буде проведена виплата разової адресної допомоги кожному члену сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС у розмірі по 2,5 тис грн.

Директор Департаменту соціального

захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко