Оржиччани надали благодійну допомогу бійцям у зоні проведення ООС

Оржиччани надали благодійну допомогу бійцям у зоні проведення ООС

Мешканці Оржицького району вкотре відгукнулися на звернення волонтерів та зібрали і сьогодні, 17 липня, відвезли до обласного центру  благодійну допомогу бійцям батальйону поліції спеціального призначення «Полтава», який перебуває у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Бійці батальйону, які днями вирушать у ротацію, від оржицьких благодійників, зокрема, керівників господарств - депутатів обласної ради Валентина Несена та Миколи Горба, депутата районної ради Олександра Лантуха, Володимира Шульги, підприємців Мусліма Шамілова, Олександра Пантеленка, родини Мирослава Боговика, мешканців району отримали борошно, макаронні вироби, олію, молочну продукцію, свіжі овочі.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї доброї справи!

Захисникам Вітчизни бажаємо якнайскорішого повернення додому,  до мирного життя!

Зранку цього ж дня в центрі Оржиці звучали патріотичні пісні у виконанні учасників музичного гурту «Шинданд», членів Української спілки ветеранів Афганістану - воїнів-інтернаціоналістів з Полтави.