Оржиччани взяли участь у проводах зведеного загону поліцейських області в зону проведення ООС

Версія для друкуВерсія для друку

Оржиччани взяли участь у проводах зведеного загону поліцейських області в зону проведення ООС

У суботу, 18 липня, голова райдержадміністрації Роман Сидоренко,  директор СТОВ "Оржицька" Валентин Несен, керівник апарату райдержадміністрації   Лілія Парасоцька взяли участь у проводах зведеного загону поліцейських Полтавщини в зону проведення ООС.  За даними офіційного сайту Національної поліції поліцейські вирушили у зону проведення операції об’єднаних сил на схід держави. 

Бійці нестимуть службу із забезпечення правопорядку і залучатимуться до виконання бойових завдань, які будуть ставитись командуванням ООС. Провести бійців прийшли керівники поліції області, районна влада, волонтери, рідні, друзі та колеги. Перед присутніми виступив начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський:

-    Шановні колеги, вирушаючи у відрядження, пам’ятайте, що вдома на вас чекають рідні та близькі, колеги по службі. Тож, повертайтеся живими та здоровими. Виконуючи службові обов’язки, дбайте про власну безпеку та безпеку свої товаришів. Бажаю всім витримки, наснаги та успішно виконати завдання, покладені на вас. Слава Україні!

Голова Оржицької РДА Роман Сидоренко вручив коровай старшому ротації.  Наостанок очільник поліції області подякував волонтерам Полтавщини Чопенко Віталіні Володимирівні та Рубайло Ользі Олегівні за постійну підтримку та допомогу поліцейських. Забезпечувати правопорядок, підтримувати публічну безпеку та захищати права людей на території проведення ООС будуть понад п’ятдесят працівників поліції Полтавщини. 

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/ato/zvedenij-zagin-policzejskix-poltavshhini-vidpravivsya-v-zonu-provedennya-oos-1807/?fbclid=IwAR1r1wsbpDFJKY5GBUzh8maXmeQBSHTi4hCndCxAShIfr4g6q7dU-FZhYQU

 

Наверх ↑