Оржиччина гучно і яскраво відзначила День незалежності України та 95-у річницю Оржицького району.

Оржиччина гучно і яскраво відзначила День незалежності України та 95-у річницю утворення Оржицького району.

Урочистості розпочалися з самого ранку на стадіоні «Колос» традиційно з демонстрації громад району. Кожна з них презентувала свій вишитий рушник, після чого вони об’єдналися в один, як символ єдності українців.

Цього дня був завершений велопробіг населеними пунктами Оржиччини з Державним Прапором України. Під час урочистостей жовто-блакитний стяг був переданий в руки керівників району, а потім на зберігання до районного музею.

З вітальним словом до оржиччан та гостей свята звернулися виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, голова районної ради Володимир Козина, депутат обласної ради Валентин Несен, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко. У своєму виступі Мирослав Тимофійович зазначив, що завдання українців – зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти до цього максимум зусиль і снаги. Адже  від кожного з нас значною мірою залежить, якою бути нашій державі, як житимуть у ній наші нащадки. Він закликав земляків: «Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі! Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним!»

Традиційно, з нагоди Дня Незалежності України, а також річниці району, керівники відзначили кращих із кращих, тих, хто своєю працею докладає максимум зусиль до розбудови  України та нашої Оржиччини зокрема.

Протягом усього дня в селищі відбувалися святкові заходи. Для дорослих і малих були організовані: мистецький пленер у парку біля ставу, ігротека для дітей, фотозона, атракціони та розваги, святковий концерт, політ на повітряній кулі, дискотека.