Оржиччина відзначила День Державного Прапора України та День незалежності України

23-24 серпня 2019 року в районі відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Напередодні свят  був організований велопробіг з Державним Прапором України, що пройшов по всім населеним пунктам Оржиччини. Урочиста передача Прапора відбулася під час заходу за участю керівництва району, учасників АТО/ООС, громадськості під назвою «Єдина країна – рідна Україна». Під час урочистостей були відзначені люди, що досягли успіху в різних сферах життя району та вважаються кращими в освіті, культурі, медицині, бізнесі, соціальній сфері, спорті тощо. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих захисників України.

Цього дня також відбулися спортивні змагання: фінал кубка району  з футболу, шаховий турнір; богатирські розваги; майстер-класи, виставки ручної роботи. Святковий концерт, підготовлений районним будинком культури, ніс не тільки розважальний, а й смисловий характер – ознайомлення з історією України, її звичаями, традиціями та культурою. У підготовці заходу активну участь взяли діти та молодь.