Оржицька райдержадміністрація повідомляє

Оржицька райдержадміністрація повідомляє про прийняте розпорядження голови райдержадміністрації № 90 від 27.05.2019 «Про розроблення детального плану території для будівництва зерноскладу на території Райозерської сільської ради (за межами населених пунктів) Оржицького району Полтавської області».

ОРЖИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

смт Оржиця

№    90

Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року    № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за № 1468/20206, ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», розглянувши заяву ПСП «ПриватАгро» від 23.05.2019 № 54:

1. Розробити детальний план території для будівництва зерноскладу на території Райозерської сільської ради (за межами населених пунктів) Оржицького району Полтавської області на земельній ділянці площею 2,25 га.

2. Замовником розроблення детального плану території для будівництва зерноскладу на території Райозерської сільської ради (за межами населених пунктів) Оржицького району Полтавської області визначити Оржицьку районну державну адміністрацію.

3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території для будівництва зерноскладу на території Райозерської сільської ради (за межами населених пунктів)  Оржицького району Полтавської області здійснити за рахунок коштів ПСП «ПриватАгро».

4. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації (Колеснік Ю.М.) забезпечити укладення договору на розроблення детального плану території між Оржицькою районною державною адміністрацією, ПСП «ПриватАгро» та проектною організацією, яка має в своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації

5. Відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-кмунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Сільченко С.Б.) забезпечити:

2

1) підготовку та надання вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України;

2) оприлюднення цього розпорядження у районній газеті «Оржицькі вісті» та на офіційному вебсайті райдержадміністрації;

3) організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до вимог чинного законодавства України;

4) подання проекту детального плану території на затвердження в установленому законодавством України порядку.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                      Сергій ПЕРЕТЯТЬКО