ОРЖИЦЬКИМ РАЙОННИМ СЕКТОРОМ УКЛАДЕНО ДОГОВІР ПРО ПРОВАДЖЕННЯ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОВ'ЯЗАНОЇ З ПРОБАЦІЄЮ

20.10.2020 року начальником Оржицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Вітою Дикою укладено договір про провадження волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією з засновником Громадської організації «Небайдужі громадяни»  Миколою Довганенком.

Під час укладення договору сторонами обговорено пріоритетні напрямки співпраці. Микола готовий надавати допомогу клієнтам пробації, а саме брати участь в проведенні соціально-виховної роботи з особами, що засуджені до покарань, не пов язаних з позбавленням волі, що надасть сектору можливість ефективніше проводити зазначену роботу з підобліковими. «Пробація – це щось нове для мене. Як члена громади, мене турбує ставлення суспільства до тих, хто перебуває у конфлікті із Законом. Підвищення рівня безпеки суспільства – це те, що мене приваблює у волонтерській діяльності у сфері пробації.  - підкреслив Микола Довганенко.

«Волонтерська діяльність – це дуже важливий і потрібний напрямок у роботі уповноважених органів з питань пробації, тому сподіваємося на позитивний результат в сумісній співпраці з нашим першим волонтером пробації», - наголосила наприкінці зустрічі начальник Оржицького районного сектору  Віта Дика

.