«Пакунок малюка»

«Пакунок малюка»

В Оржицькій центральній районній лікарні також розпочали вручення одноразової  натуральної допомоги "пакунок малюка" жінкам, які виписуються  з пологового відділення.   «Пакунок малюка» - одноразова безповоротна адресна соціальна допомога сім’ям.

Він містить усі першочергові необхідні речі  новонародженим  протягом перших місяців життя. Видається додатково до вже існуючих виплат при народженні дитини. До його складу входить 25 речей, необхідних при народженні малюка.

Відповідно до затвердженого Порядку «пакунок малюка» надається на кожну живонароджену дитину. Пунктом 9 Порядку визначено, що «пакунок малюка» видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку, проте якщо з технічних причин це не можливо зробити при виписці породіллі з дитиною додому, то управління соціального захисту населення райдержадміністрації та районний центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді забезпечать передачу цього виду допомоги в найкоротший термін.