Після тривалої перерви відновила свою роботу колегія райдержадміністрації

Після тривалої перерви відновила роботу колегія райдержадміністрації

27 липня під головуванням Романа Сидоренка, голови райдержадміністрації, за участі голови районної ради Володимира Козини, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників окремих установ району  відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянули  підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у І півріччі 2020 року.

Доповідач, головний спеціаліст сектору з питань правової роботи апарату райдержадміністрації Олег Петрик, поінформував присутніх, зокрема, про те, що протягом першого півріччя 2020 року до райдержадміністрації надійшло 44 звернення громадян, що на 49 звернень менше проти першого півріччя 2019 року (93). З них, 15 питання вирішено позитивно (34,1%), на 29 надано аргументовані роз’яснення. Серед отриманих звернень 4 письмових, що на 14 звернень менше проти відповідного періоду минулого року, та  2 колективних звернення. Найчастіше до райдержадміністрації зверталися жителі Райозерської сільської ради – 7, Яблунівської сільської ради – 5, Лазірківської сільської ради – 3 з питань  соціального захисту, земельних відносин, забезпечення дотримання законності та ін. Під час виїзних прийомів до керівництва району звернулося 13 громадян, що на 31 менше аналогічного періоду минулого року (44). На ”гарячу” телефонну лінію звернень не надходило. Один мешканець району звернувся до Офісу Президента України.Повторних звернень до райдержадміністрації не надходило.

З початку 2020 року до правової громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при райдержадміністрації звернулося 27 осіб, яким була надана юридична консультація з питань надання земельних ділянок, отримання пільг та субсидій на житлово – комунальні послуги, порядку оформлення майна, успадкування спадщини, договірних зобов’язань тощо.

За результатами розгляду питання членами колегії прийняті відповідні управлінські рішення.