Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території, розташованої в межах Яблунівської сільської ради (за межами населеного пункту) Оржицького району Полтавської області»

Оржицька районна державна адміністрація інформує про початок процедури розгляду проекту Детального плану території, розташованої в межах Яблунівської сільської ради (за межами населеного пункту) Оржицького району Полтавської області.

Проект детального плану території розроблений ФОП Гузік В.В., на підставі розпорядження голови Оржицької районної державної адміністрації від 20.03.2018 року №103 «Про розроблення детального плану території, розташованої в межах Яблунівської сільської ради (за межами населеного пункту)». Замовник розроблення детального плану території – Оржицька районна державна адміністрація.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись:

- на офіційній веб-сторінці Оржицької райдержадміністрації: orjyca.adm-pl.gov.ua;

- у Відділі містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації за адресою: смт. Оржиця, вул. Центральна, 24, кабінет 31 (понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00 год, перерва з 12.00 до 13.00год.).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій начальник Відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації – головний архітектор району Сільченко Сергій Борисович.

Зауваження та пропозиції до проекту подаються з 06.09.2018 року до 06.10.2018 року за адресою: смт. Оржиця, вул. Центральна, 24 на ім'я голови райдержадміністрації у письмовому вигляді з зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські слухання детального плану території відбудуться о 11 годині, 9 жовтня 2018 року, в Яблунівському будинку культури, за адресою: Полтавська область, Оржицький район, с. Яблуневе.