Привітання голови райдержадміністрації Романа Сидоренка до Дня працівника соціальної сфери

Версія для друкуВерсія для друку

Привітання голови райдержадміністрації Романа Сидоренка до Дня працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери Оржиччини! Вітаю вас із професійним святом!

Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця 

працівника соціальної служби. Треба мати величезне серце, щоб працювати в цій сфері, тому що фінансової мотивації тут небагато, гонитви за якимись званнями чи винагородами – теж немає.

 Працювати зараз із людьми, які потребують більше всього вашої допомоги - людьми похилого віку та інвалідами, хворими і сиротами, багатодітними і малозабезпеченими – це дуже важка робота. Вам доводиться працювати з людьми, які дійсно не можуть себе захистити, які власноруч не можуть зробити багато справ, і ваша допомога справді рятує їх. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших.  А в нинішній ситуації з коронавірусом соціальні працівники ще й наражають себе на серйозну небезпеку, тому що треба постійно спілкуватись з людьми. У цей день висловлюю вдячність кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується. Здоров'я вам, щастя і добробуту!

 

З повагою голова райдержадміністрації Роман Сидоренко

Наверх ↑