Привітання з Днем державної служби

Привітання з Днем державної служби

Шановні державні службовці, ветерани державної служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята –

Дня Державної служби України!

Вітчизняна державна служба пройшла тривалий шлях інституційного становлення, започаткованого в добу Української Держави часів гетьмана Павла Скоропадського. У 1918 році, вперше в історії України, на законодавчому рівні  закріпили засади функціонування інституту державної служби та статус державного службовця. І з тих часів, вже понад століття високий професіоналізм, відданість справі та відповідальність – це життєве кредо кожного державного службовця, яке Ви, шановні колеги, зберегли та дотримуєтесь з честю.

Ваша повсякденна сумлінна праця, чіткість, ретельність та наполегливість у виконанні поставлених завдань на відповідних ділянках служби є важливими чинниками у забезпеченні життєдіяльності нашого району, регіону та держави в цілому.

Щиро вдячні за самовіддану та почесну працю, старанність, завзяття при виконанні поставлених завдань! Нехай справа, якій ви присвятили життя, приносить успіх та задоволення, у родинах завжди панує мир і благополуччя, а кожен день дарує радість та нові перемоги!

Голова районної державної адміністрації                              Районний комітет профспілки

Роман Сидоренко                                                                     працівників державних установ України