Продуктивний початок нового робочого тижня

Продуктивний початок нового робочого тижня

Початок нового робочого тижня в райдержадміністрації став досить насиченим та продуктивним:

15 червня після урочистих проводів призовників голова райдержадміністрації Роман Сидоренко провів ряд робочих нарад та зустрічей.

О 10.00 очільник району взяв участь у засіданні, на якому підвели підсумки громадського обговорення щодо оптимізації шкільної мережі району. Для прийняття рішення вказане питання буде винесено на розгляд найближчої сесії районної ради.

Конструктивно пройшла зустріч із Оржицьким селищним головою Оленою Сидоренко, на якій обговорили питання соціально-економічного розвитку селища, можливостей і резервів наповнення місцевого бюджету.

На робочій нараді у голови райдержадміністрації за участі голови районної ради Володимира Козини, заступника голови райдержадміністрації Мирослава Боговика, керівника апарату райдержадміністрації Лілії Парасоцької, Оржицького селищного голови Олени Сидоренко, директора КНП «Оржицька центральна районна лікарня» Наталії Ковтун та начальника планово-економічного відділу лікарні Анатолія Федоренка розглянули питання якості та вчасності надання медичної допомоги в комунальному некомерційному підприємстві «Оржицька центральна районна лікарня» та оптимізації штатного розпису медичного закладу.