Проведено моніторинг дотримання протиепідемічних заходів на ринку в смт Оржиця

Проведено моніторинг  дотримання протиепідемічних заходів на ринку в смт Оржиця

Фахівці районного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області спільно з представниками районного сектору поліції та райдержадміністрації 30 жовтня 2020 року здійснили черговий моніторинг  дотримання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, зокрема щодо дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції на ринку в смт Оржиця.

Увагу продавців торгових точок та операторів ринку було акцентовано на необхідності систематичного виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та проведення контролю за дотриманням рекомендацій покупцями.

Протягом обстеження проводилась роз’яснювальна робота з продавцями та покупцями. Моніторинг буде проводитися і в подальшому.