Провели чергове засідання місцевої комісії з ТЕБ та НС

Провели чергове засідання місцевої комісії з ТЕБ та НС

22 червня під головуванням Романа Сидоренка, голови райдержадміністрації, проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалося питання про епідемічну ситуацію на території району в умовах послаблення протиепідемічних заходів та продовження карантину з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За підсумками обговорення та у зв’язку з виявленням на території району нових випадків коронавірусу, місцева комісія ТЕБ та НС вирішила:

1. Продовжити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 р. № 435  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392».
  2. Рекомендувати Оржицькому відділенню поліції Лубенського відділу поліції ГУНП в Полтавській області, Оржицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування невідкладно забезпечити проведення комісійних перевірок за дотриманням протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та постановами головного державного санітарного лікаря України у закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, в тому числі на агропродовольчих ринках, у закладах дошкільної освіти, перукарнях та салонах краси, закладах фізичної культури і спорту, закладах, що надають послуги з розміщення, закладах громадського харчування, та щоденно інформувати райдержадміністрацію та органи місцевого самоврядування про виявлені порушення.
  3. Рекомендувати Оржицькому відділенню поліції Лубенського відділу поліції ГУНП в Полтавській областів межах компетенції невідкладно забезпечити:
    1. посилення контролю за дотриманням громадянами, підприємствами, установами та організаціями (різних форм власності) протиепідемічних вимог, визначених постановами головного державного санітарного лікаря України у зв’язку з загрозою поширення корона вірусної хвороби (COVID-19);
    2. здійснення комплексу заходів щодо посилення роботи з виявлення та припинення фактів вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, під час перевезення пасажирів, здійснювати охорону публічної (громадської) безпеки і порядку на об’єктах транспортної інфраструктури відповідно до визначеної в установленому порядку дислокації.
  4. Відділу освіти райдержадміністрації:
    1. невідкладно призупинити роботу дошкільного навчального закладу в с. Денисівка для недопущення поширення хвороби COVID-19;
    2. у разі виявлення випадку коронавірусу COVID-19 на території сільських, селищної ради негайно призупинити роботу дошкільних навчальних закладів до стабілізації захворюваності на території.
  5. Відповідно до протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полтавської області від 19.06.2020 року створити робочу групу за дотриманням протиепідемічних заходів.