ПРОВЕЛИ КРУГЛИЙ СТІЛ У РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Провели круглий стіл у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 19 листопада  за участі голови райдержадміністрації Романа Сидоренка відбувся круглий стіл щодо проведення в районі акції «16 Днів проти насильства». У засіданні,  організованому співробітниками районного відділення поліції, взяли участь  спеціалісти  Оржицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Учасники круглого столу обговорили проблему насильства в сім’ї,  небезпечність якого полягає в тому, що прояви жорстокості не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Особливо кричущою проблема насильства є в тому, що від неї страждають діти, які не лише спостерігають за насильством в сім’ї, а й дуже часто стають самі його жертвами  з боку батьків або інших членів родини. Дуже часто у майбутньому вони переносять цей негативний досвід у власне життя.

Учасники круглого столу  досягли спільного бачення в координації роботи служб, установ, організацій, що опікуються цим питанням, та запланували ряд заходів щодо покращення профілактичної роботи з попередження та профілактики насильства в сім’ї.