Провели нараду у голови райдержадміністрації

Провели нараду у голови райдержадміністрації

Сьогодні у голови райдержадміністрації Романа Сидоренка відбулася робоча нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Лілії Парасоцької, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді підбили підсумки діяльності райдержадміністрації за тиждень, що минає. Крім того, розглянули актуальні питання дотримання виконавської дисципліни,  продовження здійснення системної роботи, спрямованої на забезпечення належного розгляду звернень громадян, обговорили програму проведення заходів до 24-ї річниці Конституції України.

Враховуючи карантинні обмеження, масові заходи проводитися не будуть, у кожному населеному пункті районі проведені роботи з благоустрою територій, упорядковані прилеглі території біля пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків, у районній та сільських бібліотеках організовані тематичні книжкові виставки,  будуть опубліковані в  засобах масової інформації архівні документи та статті, присвячені Дню Конституції України.