Проводили дезінфекцію вулиць

Проводили дезінфекцію вулиць

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції бійці Служби порятунку Оржиччини продовжують здійснювати дезінфекцію спеціальними розчинами вулиць та автомобільних доріг райцентру та інших населених пунктів району. З цією метою використовуються пожежні автомобілі, обладнані спеціальними розпилюючими пристроями.

До обробітку доріг та вулиць залучається спецтехніка Оржицького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області, КО «Круподеринської МПО» та КО «Новооржицької МПО».

Оржицька районна державна адміністрація вкотре звертається до усіх жителів і гостей нашого району із закликом бути відповідальними, берегти своє життя та здоров’я, а також життя та здоров’я оточуючих.

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

- ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

- носіть захисну маску в громадських місцях;

- уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьмо відповідальними! Здоров’я усім!