Робота консультативного пункту при пологовому відділенні Оржицької ЦРЛ

Версія для друкуВерсія для друку

Робота консультативного пункту при пологовому відділенні Оржицької ЦРЛ

Протягом лютого 2018 року спеціалістами Оржицького районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді проведено роботу по активізації діяльності консультативного пункту при пологовому відділенні Оржицької ЦРЛ щодо попередження раннього соціального сирітства. 

На зустрічі з медичним персоналом лікарні обговорили питання взаємоінформування установ, наявного спектру медичних та соціальних послуг, можливості їх отримання різними категоріями сімей, узгоджено план заходів щодо профілактики раннього соціального сирітства та здійснення соціальної роботи із сім’ями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, поновлено інформаційні стенди в  пологовому та дитячому відділеннях.

Материнство і дитинство належать до соціальних феноменів, які найбільш чутливі до соціально-економічних перетворень в суспільстві. Свідченням цього є велика кількість дітей, які зростають поза межами рідної сім’ї,  відмови породіль від немовлят. До економічних чинників такого явища додаються морально-етичні та психологічні. Стан сучасної сім’ї й суспільного життя загалом, зміна ціннісних орієнтацій українців щодо створення та функціонування сім’ї, збільшення випадків домашнього насильства призводять до поширення дитячої бездоглядності, соціального сирітства.Саме співпраця  у сфері надання медичних та соціальних послуг є запорукою здорового дитинства та відповідального материнства.

         

Наверх ↑