Робота над розробленням перспективного плану розвитку КНП «Оржицька центральна районна лікарня» продовжується

Керівники Оржиччини поставили підтримку медицини в пріоритеті своєї діяльності. Голова Оржицької райдержадміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Володимир Козина, селищний голова Олена Сидоренко, директор КНП «Оржицька центральна лікарня» Наталія Ковтун  цього тижня провели низку нарад, обговорюючи питання  перспективного розвитку комунального некомерційного підприємства  «Оржицька центральна районна лікарня». 23 липня відбулася зустріч з лікарями та представниками медичного персоналу районної лікарні, на якій медики висловили свої зауваження і пропозиції щодо роботи  закладу та спільно з керівниками окреслили  цілі і завдання задля ефективного функціонування лікарні.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Роман Сидоренко ще раз підкреслив, що удосконалення роботи наявних стаціонарних  відділень  районної лікарні та розширення медичних послуг підвищать ефективність надання медичних послуг населенню.