Рятувальники проводять дезінфекцію вулиць, а співробітники поліції інформують населення про дотримання умов карантину

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції впродовж тижня співробітники 10 -го державного пожежно – рятувального посту 3 ДПРЗ (смт Оржиця) проводили дезінфекцію вулиць і автомобільних доріг райцентру та окремих сіл району спеціальними розчинами. Рятувальники використовують пожежний автомобіль, обладнаний спеціальним розпилюючим пристроєм, та гучномовцем для оголошення попереджувальних повідомлень.

Важливу інформацію щодо дій населення на час карантину транслювали співробітники Оржицького відділення поліції Лубенського відділу поліції ГУНП в Полтавській області під час патрулювання вулиць населених пунктів району на автомобілі, обладнаному гучномовним пристроєм.

Нагадуємо: аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуймося основних правил:

- ретельно мити та дезінфікувати руки;

- носити захисну маску в громадських місцях;

- уникати великого скупчення людей та дотримуватися соціальної дистанції