Сесія районної ради

В.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик взяв участь у тридцятій (позачерговій) сесії районної ради сьомого скликання.

Під час роботи сесії депутати районної ради ухвалили ряд рішень, що стосувалися розподілу коштів субвенції з державного бюджету; об’єктів та заходів, які фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій; Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району та показників бюджету на 2018 рік.

Насамкінць виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Мирослав Боговик озвучив питання, якими наразі найбільше опікується керівництво району – це відновлення автобусного сполучення та створення комунальних підприємств, які б виконували функції райавтодору, адже взимку потрібно вчасно і якісно розчистити дороги.

А також він подякував очільникам громад за підтримку і розуміння у вирішенні важливих питань життєдіяльності району та закликав активно долучатися до співфінансування з бюджетів сільських, селищних рад, адже кошти, які надходять з державного та обласного бюджетів допоможуть вирішити ряд проблем, наприклад, таких як придбання житла для лікарів.