Сім’я – це щастя, щастя – це сім’я

Сім’я – це щастя, щастя – це сім’я

Протягом останніх декількох років Оржицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках Всеукраїнської інформаційної компанії “Візьми дитину у родину», проводиться робота серед населення району  щодо створення прийомних сімей (ПС) та дитячих будинків сімейного типу(ДБСТ).

На даний час в Оржицькому районі функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу та 4 прийомних сім’ї, в яких виховуються 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу є однією із форм сімейного виховання. Кожна дитина має право на проживання в сім’ї разом з батьками.

Соціальне супроводження та психологічний супровід прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу здійснюють соціальний педагог - фахівець із соціальної роботи Тетяна Безхлібна та практичний психолог Таміла Деркач.

Сім’я є природним середовищем для фізичного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього.