Сьогодні обговорили важливі питання медичної галузі

Сьогодні обговорили важливі питання медичної галузі

12 січня 2018 року в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик та заступника голови райдержадміністрації Сергій Перетятько взяли участь у роботі засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

На засіданні розглянули питання щодо кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я району, про шляхи перетворення закладів охорони здоров’я району з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства, про розгляд проекту Положення про організацію роботи служби «Соціальне таксі». А також обговорили питання забезпечення житлом лікарів, намітили напрямки роботи щодо покращення матеріально-технічної бази ЦРЛ, придбання сучасного медичного обладнання та проведення внутрішніх ремонтних робіт.