Співпраця поліції і місцевої влади в дії

Щодо стану протидії та профілактики злочинності на території Оржицького району протягом 2017 року прозвітував сьогодні начальник Оржицького відділення поліції Лубенського відділу ГУНП В Полтавській області Валентин Козаченко.

Участь у робочій зустрічі взяли  в.о.голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, голова районної ради Володимир Козина, Лазірківський сільський голова Олександр Ковальов, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко.

Під час наради також обговорили питання доцільності створення пункту охорони громадського порядку в с.Лазірки, що дасть змогу здійснювати постійне патрулювання навколишніх сіл: Вишневе, Воронинці, смт Новооржицьке. Було вирішено здійснити виїзд на місце, де планується облаштування приміщення для забезпечення роботи працівників поліції.