Святковий концерт до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Поділись теплом душі!

Щороку 3 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявили виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що як ніхто давно усвідомили, що це шлях в нікуди. Просто так сталося, адже на їхньому місці могла опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Усі ж ми рівні перед Богом.

Саме таких, сильних духом, людей було запрошено сьогодні у велику залу районної ради на святковий концерт.

Зі словами щирого захоплення і найкращими побажаннями перед гостями виступив голова районної ради Володимир Козина. Він зазначив, що, переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги. А також подякував тим, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Святковий настрій присутнім подарували працівники районного будинку культури та учасники художньої самодіяльності ансамблю «Нев’янучі мальви» Оржицького РТЦСО (надання соціальних послуг) під керівництвом Івана Сердюченка. Також власні твори зі сцени продекламували голова ГО «Оржицьке районне об’єднання осіб з інвалідністю» Валентина Харченко-Несмашна та голова ГО»Лазірки. Безмежність» Сергій Прачук.

Під час проведення таких свят у кожного, хто його організовує, стає радісно на душі, що він зміг подарувати ближньому щасливі хвилини. Люди, будьмо добрішими!