СВЯТО ВРОЖАЮ

СВЯТО ВРОЖАЮ

Традиційно з року в рік завершення збирання хліба на зернових ланах Оржиччини відзначаємо святом Врожаю.

Цьогоріч попри всі економічні труднощі та в боротьбі за врожай із природою, сільські трудівники зробили все, аби район був з продовольством і сировиною. Адже зерно, з любов’ю посаджене в землю, обов’язково стане колосом і повернеться до людей повносилою вдячністю землі.

Завдяки працьовитим рукам хліборобів нашого району у цьому році зібрано 48,5 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових з площі 12,3 тис. гектарів при урожайності 40,3 ц/га.

На урочисті заходи 16 серпня в районному будинку культури зібралися кращі хлібороби, керівники сільськогосподарських підприємств,
фермерських господарств району.

Керівники району щиро подякували трудівникам хлібної ниви за важку і надзвичайно важливу працю та побажали всіляких гараздів. На заході було відзначено кращих трударів, чиїми зусиллями було зібрано врожай
нинішнього року. Святковий концерт подарував присутнім піднесений настрій.