Триває ліквідація пожежі торфу силами вогнеборців з п’яти районів

Триває ліквідація пожежі торфу силами вогнеборців з шести районів

Станом на 15 жовтня 2020 року продовжується ліквідація горіння покладів торфу поблизу села Маяківка. До гасіння пожежі залучено спецтехніку Круподеринської місцевої пожежної охорони, Оржицького, Лубенського, Гребінківського, Миргородського, Кременчуцького та Полтавського рятувальних загонів та 27 чоловік особового складу.

Гасіння осередків тління торфу здійснюється щоденно. Проте з гасінням є певні проблеми, оскільки складно дістатися до самого вогнища. Тому рятувальниками було прийнято рішення прокласти трасу з пожежних рукавів від річки Оржиця до місця гасіння пожежі відстанню 2 км. Також ускладнює гасіння те, що місцями поклади торфу сягають 1,5-2 метри.

На гасіння даних пожеж завжди залучається чималий фінансовий та людський ресурс. І коли техніка залучена на гасіння торфу завжди є ризик не встигнути на пожежі в приватному секторі.

Тому в черговий  раз звертаємося до жителів та гостей району:

«Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не паліть суху траву та поживні залишки!  Не розводьте вогнища на торфовищах! Необережність може стати причиною пожеж».

Наостанок висловлюємо слова найщирішої подяки тим вогнеборцям, які щодня ризикують своїм життям задля нашої безпеки. Завдяки їм більша частина Оржицького району дихає чистим не задимленим повітрям.

Дякуємо за вірність обов’язку та бойову готовність у будь-який час до боротьби з великою бідою.