У лікарні провели аудит наявності та справності точок підключення до медичного кисню та стану агрегатів автономного енергоживлення

У районній лікарні провели аудит наявності та справності точок підключення до медичного кисню та стану агрегатів автономного енергоживлення

22 жовтня 2020 року головою райдержадміністрації Романом Сидоренко, завідувачем сектору енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту райдержадміністрації Віктором Ванцаком спільно з директором КНП «Оржицька центральна районна лікарня» Наталією Ковтун проведено аудит наявності та справності точок підключення  тяжкохворих пацієнтів до медичного кисню, а також стану агрегатів автономного енергоживлення.

За результатами аудиту встановлено, що в комунальному закладі є в наявності одне джерело автономного живлення (електрогенератор) Könner Söhnen KS 7000E ATS максимальною потужністю 5,5 кВт (номінальною потужністю 5,0 кВт). Даний генератор забезпечує електроенергією хірургічне відділення в разі відключення основного електропостачання.  Потужності даного апарату дозволяють підтримувати роботу операційної зали, апарату ШВР та розеток у відділенні. Також було здійснено перевірку запуску генератора при симулюванні аварійного відключення електроенергії. Апарат вмикався та працював в штатному режимі.

Також для забезпечення хворих медичним киснем наявні 8 відповідних точки, до яких можна одночасно підключити 14 пацієнтів. Точки підключення кисню знаходяться в робочому стані.

З метою забезпечення температурного режиму у відділеннях адміністрацією закладу проведена відповідна робота: перевірено газове обладнання та проплачені рахунки. Запуск газу буде проведено в найближчий час.

Оржицька районна державна адміністрація вкотре звертається до усіх жителів і гостей нашого району із закликом бути відповідальними, берегти своє життя та здоров’я, а також життя та здоров’я оточуючих.

Дотримуйтеся основних правил:

- ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

- носіть захисну маску в громадських місцях;

- уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.