Український День родини відносно молоде свято й відзначаєтся лише з 2012 року

Версія для друкуВерсія для друку

Український   День родини  відносно молоде свято й відзначаєтся лише з 2012 року

        Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року. Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра і Февронію, які є покровителями сім’ї та шлюбу.

     Для дітей родина - це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб.

     З нагоди Дня родини заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько, завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Людмила Васильчук та директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмила Проценко відвідали дві багатодітні родини: родину Вікторії Вікторівни Кавун з смт Новоржицького, в якій проживає сім неповнолітніх дітей та родину Кукуріки Тетяни  Василівни із села Сазонівка, які виховують п'ять дітей. С.Перетятько привітав родини зі святом та вручив подарунки від Полтавської обласної державної адміністрації.

 

Наверх ↑