УРОЧИСТО ПРОВЕЛИ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ ПРИЗОВНИКІВ

УРОЧИСТО ПРОВЕЛИ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ ПРИЗОВНИКІВ

Сьогодні, 05 жовтня, в Оржиці відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову на строкову службу до лав Збройних Сил України. Першими з призову Осінь 2020 виконати свій військовий обов’язок випала честь Станіславу Маюку з Сазонівки, Денису Дащенку та Євгенію Тащиліну з Новооржицького, Дмитру Федоренку та Олександру Шаповаленку з Онішок, Володимиру Мизюрі з Чайківщини, Іллі Коршуну із Золотух та Олександру Харітонову з Денисівки.

Відкрив захід військовий комісар Оржицького районного військового комісаріату Олександр Лаптєв, який підкреслив, що незабаром кожен з призовників вирушить у військову частину, туди, де кують військову дисципліну, де юнаки стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації, її сила та  гордість. Водночас  повідомив про передбачені соціальні гарантій для призовників та запевнив хлопців і їх батьків, що військовослужбовців строкової служби не залучають до участі у військових діях у зоні проведення ООС.

Голова районної ради Володимир Козина та керівник апарату райдержадміністрації Лілія Парасоцька у своїх привітаннях закликали новобранців бути дисциплінованими, сумлінними у навчанні, відповідальними, адже саме вони представлятимуть Оржиччину під час проходження військової служби, та висловили слова щирої вдячності і підтримки батькам призовників за правильне виховання дітей.

Усі присутні на заході – представники районної влади, райвійськкомату, батьки, родичі призовників - бажали хлопцям міцного здоров’я, успіхів в освоєнні військової професії, незламної волі в подоланні труднощів військового буття та щасливого повернення додому.