Урочисто провели призовників

Урочисто провели на строкову службу призовників

Сьогодні, 15 червня, в Оржиці відбулися урочисті проводи призовників весняного призову на строкову службу до лав Збройних Сил

України. Першими з призову виконати свій військовий обов’язок випала честь Володимиру Басу зі Старого Іржавця, Віктору Черненку та Анатолію Попенчуку з Чутівки, Вадиму Старжинському з Денисівки, Євгенію Фесенку з Черевок та Євгенію Ющенку з Плехова.

Відкрив захід військовий комісар Оржицького районного військового комісаріату Олександр Лаптєв, який підкреслив, що незабаром кожен з призовників вирушить у військову частину, туди, де кують військову дисципліну, де юнаки стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації, її сила та гордість.

Голова райдержадміністрації Роман Сидоренко та заступник голови райдержадміністрації Мирослав Боговик у своїх привітаннях закликали новобранців бути дисциплінованими, сумлінними у навчанні, відповідальними, адже саме вони представлятимуть Оржиччину під час проходження військової служби, та висловили слова щирої вдячності і підтримки батькам призовників за правильне виховання дітей.

Привітали юнаків з цією важливою подією у їхньому житті голова районної ради Володимир Козина, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, ветеран Збройних Сил, воїн-афганець, нині прокурор Оржицького відділу Лубенської місцевої прокуратури Олексій Стецюн. Вони побажали хлопцям міцного здоров’я, успіхів в освоєнні військової професії, незламної волі в подоланні труднощів військового буття та щасливого повернення додому.