Урочисто провели призовників

Урочисто провели призовників

Сьогодні, 20 липня, в урочистій обстановці провели третє відправлення призовників весняного призову 2020 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. Ряди захисників Вітчизни поповнять наші земляки – Віктор Коломієць та Артем Шеремет з Оржиці, Денис Гомон та Дмитро Гончаренко із Золотух, Олександр Шаповаленко з Онішок, Володимир Мизюра з Чайківщини, Юрій Савка із Савинець та Дмитро Нечипоренко із Вишневого.

Зі словами вітання до новобранців звернулися голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Володимир Козина, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, які побажали юнакам міцного здоров’я та успіхів у службі, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими та здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть батьки та рідні. Настоятель Свято-Преображенської громади ПЦУ отець Віктор благословив призовників на новий відповідальний етап їхнього життя та окропив хлопців свяченою водою.

У своєму виступі військовий комісар Оржицького РВК Олександр Лаптєв запевнив призовників та їх батьків, що військовослужбовців строкової служби не залучають до участі у військових діях у зоні проведення ООС, та побажав хлопцям, щоб за час служби в армії вони збагатилися новими знаннями, уміннями і обов’язково новими друзями.