В ОРЖИЦІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОНОВЛЕННЯ АВТОПАРКУ “ШВИДКИХ»

В ОРЖИЦІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОНОВЛЕННЯ АВТОПАРКУ “ШВИДКИХ»

Вже третім  автомобілем  санітарного транспорту протягом цього року поповнився автопарк Оржицької центральної районної лікарні. Спецавтомобіль Peugeot Boxer Медична допомога, технічно оснащений для надання медичної допомоги населенню, прибув з Полтави

зявдяки наполегливості та рішучим діям з боку директора КНП «Оржицька центральна района лікарня» Наталії Ковтун, заступника директора з медичної частини Олександра Черненка, начальника планово-економічного відділу Анатолія Федоренка.

Наявність ще одного автомобіля, укомплектованого медичним обладнанням для проведення лікування, транспортування і моніторингу стану пацієнта на догоспітальному етапі підвищує рівень якості надання медичної допомоги та збільшує шанси на порятунок хворих району. Автомобіль також стане в нагоді в разі якщо пацієнта  необхідно транспортувати в інші  заклади спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги. До речі, такі виїзди вже здійснювалися неодноразово у медичні заклади Києва, Полтави та Кременчука.

За даними сайту Оржицької районної ради