В Україні щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Вперше Всеукраїнський тиждень права було проведено у 2008 році. Ініціатором проекту стала Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Тоді ж ініціативу молодого покоління підтримав Президент України, видавши Указ від 8 грудня 2008 року № 1149 «Про Всеукраїнськийтиждень права».
У рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Оржицькому районі за ініціативи райдержадміністрації також відбудуться відповідні тематичні заходи інформаційного, правоосвітнього та правовиховного характеру.

Нагадуємо, що жителі району можуть завжди отримати правову допомогу, звернувшись до громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при райдержадміністрації (смт Оржиця вул. Центральна, 24, кабінет № 2, телефон 91336).
Громадська приймальня надає безкоштовну правову допомогу з питань:
- надання правової інформації;
- надання консультацій і роз’яснень з правових питань;
- складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
Прийом здійснюється щосереди та щоп’ятниці з 9.00 до 12.00.