Відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та свободи

Відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та свободи

З метою відзначення річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності 20 листопада в Оржиці  на площі перед пам’ятником Іванові Франку відбувся мітинг-реквієм за участю народного депутата України Анастасії Ляшенко, голови райдержадміністрації Романа Сидоренка, Оржицького селищного голови Олени Сидоренко, представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників установ та організацій, небайдужих жителів району.

Учасники мітингу віддали належну шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір українців під час революцій  2004 та 2013 років. Хвилиною мовчання та покладанням живих квітів вшанували невмирущу пам’ять про полеглих Героїв Майдану.