Віддали данину пам’яті героям

Віддали данину пам’яті героям

9 травня, у день 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшановуючи подвиг народу та віддаючи данину пам’яті героям, голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Володимир Козина, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко у парку Перемоги поклали квіти до братської могили воїнів, які загинули на оржицькій землі у вересні 1941 року,

та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. У цей світлий день на святе місце поховання героїв Другої світової війни прийшли вклонитися їх пам’яті депутати обласної ради Микола Горб та Володимир Несен, керівники районних установ та організацій, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємці, мешканці району.

Пам'ять… Це не просто частина історії. Пам'ять – це наша совість, біль, гордість за наших дідів, батьків, вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’ять про тих, хто поліг смертю хоробрих, про всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна ... 1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо!