ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ

Відповідно наказу Міністерства молоді та спорту України від  09.08.2017  №3352 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене", яке зареєстроване в Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2017 р. за №1287/31155 акція проводиться щорічно.

Акція проводиться  з метою забезпечення сприятливих умов розвитку молоді та підтримки ініціатив громадськості у цій діяльності, пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.

Головною метою акції є підвищення усвідомленості та інформування населення щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я,  формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Здоровий спосіб життя робить наше життя цікавим та щасливим, незважаючи на виникаючі труднощі, без яких наше життя неможливе.

Основними завданнями Акції є:

·         виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

·         обстеження вулиць   міста на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

·         здійснення інформаційно-просвітницької роботи щодо  відповідального ставлення   до свого здоров’я шляхом розповсюдження листівок, плакатів, буклетів, проведення консультацій;

·         розвиток партнерських відносин інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, приватними структурами, громадськими організаціями, засобами масової інформації.

Цільовою аудиторією Акції є молодь, яка залучається на добровільних засадах до реалізації відповідних заходів  Акції.

Пропонуємо всім бажаючим долучитись до вищезазначеної Акції та не залишатись байдужими до власного здоров’я, та здоров’я своїх близьких.