Відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада в актовій залі районної ради за участі виконувача обов’язків голови райдержадміністрації  Мирослава Боговика та голови районної ради Володимира Козини, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості  проведено  годину – реквієм «Революція гідності, охрещена кров’ю» з нагоди відзначення Дня гідності та Свободи. У своїх виступах керівники району наголосили на забезпеченні єднання суспільства у справі збереження і подальшого розвитку здобутків Революції Гідності, її ідеалів і цілей, конструктивному продовженні творчої енергії Майдану у повсякденні.

До уваги присутніх була представлена книжкова виставка - літопис «Шукали Європу, а знайшли Україну».