Вітання

Версія для друкуВерсія для друку

Дорогі земляки!

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди великих національних свят нашої державності – Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України!

        Незалежність нашої країни є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також приводом подумати про день прийдешній, про майбутні покоління, про нашу спільну відповідальність перед історією.

          Нам випала велика історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українців – мати свою незалежну державу. Боляче про це говорити у святкові дні, але за неї Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя. Та нехай наші недруги знають, що націю, яка так дорого платить за свою незалежність, – неможливо здолати.

           Найголовніше – впевнено йти вперед та боротися за перемогу. Тому завдання українців – зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти до цього максимум зусиль і снаги. Адже  від кожного з нас значною мірою залежить, якою бути нашій державі, як житимуть у ній наші нащадки.

         Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі! Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Покладаймося на успіх наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас.

          Щиро вітаю усіх жителів Оржиччини зі святами. Благополуччя, миру та добра бажаємо вам і вашим родинам, злагоди, порозуміння і згуртованості.

           Нехай невичерпним буде джерело віри, надії, любові до України!

 

М.Боговик

в.о.голови районної державної

адміністрації

 

Наверх ↑