Вітання бібліотекарів з професійним святом

Версія для друкуВерсія для друку

 

 Вітання бібліотекарів з професійним святом

Щиро вітаю всіх бібліотекарів Оржиччини із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек, який щороку відзначається 30 вересня!

Вам - провідникам у світ знань, казок, подорожей, фантастики та наукових відкриттів, сердечно дякую за клопітку працю та високу місію: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

 

Звичайно, зараз можна завантажити й купити майже будь-яку книгу, але! По-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців. Адже сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стали значно ширшими, адже там проводять виставки, «круглі столи» та творчі зустрічі.

Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства.

Тож, шановні бібліотекарі, бажаю вам міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи. Щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам!

 

Голова райдержадміністрації Роман Сидоренко

 

Наверх ↑