Вітання Романа Сидоренка з Днем Конституції України

Вітання Романа Сидоренка з Днем Конституції України

Шановні мешканці Оржицького району!

Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

голова райдержадміністрації Роман Сидоренко