Вітання з Днем фермера

Вітання з Днем фермера

Сьогодні, 19 червня, в Україні святкують День фермера. Це нове для нашої країни професійне свято й відзначається воно вперше. Лише напередодні його заснував президент Володимир Зеленський, підписавши відповідний указ. Згідно із указом глави держави, День фермера встановлено з метою сприяння розвитку фермерського руху в Україні та на підтримку ініціативи громадськості.

Перед тим, 3 червня, проект цього указу схвалив Кабінет Міністрів Україні. Дата 19 червня була обрана для зазначеного професійного свята у зв'язку з ухваленням цього дня у 2003 році закону України "Про фермерське господарство".

Таким чином, починаючи відсьогодні, в Україні щорічно 19 червня своє професійне свято відзначатимуть усі фермери. Воно присвячене вшануванню вкладу фермерських господарств у розвиток агропромислового сектору і продовольчої безпеки України.

Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом. В Оржицькому районі свою діяльність здійснюють  26 фермерських господарств.

Бажаємо всім вам, шановні фермери Оржиччини, дорідних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього. А ще – душевного задоволення від улюбленої справи. І жодних рейдерських атак!

Будьте єдині й непорушні!

Родинного затишку всім вам, достатку в сім’ях, любові й тепла! Нехай радують вас діти й онуки – ваше продовження в житті.

Райдержадміністрація