Вітання з Днем медичного працівника

Вітання з Днем медичного працівника

Шановні працівники та ветерани системи охорони здоров’я Оржицького району!

З нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника  прийміть сердечну подяку за вашу працю. У ваших руках щодня опиняються десятки людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя.

Часи, які ми нині переживаємо через пандемію коронавірусу, внесли корективи у значущість вашої професії, додали уваги вашому фаху. З цієї ж причини ваше професійне свято відзначається у вузькому форматіНезважаючи на цілу низку проблем, які намагається подолати система охорони здоров’я в країні, ви як істинні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці завжди готові прийти на допомогу кожній людині, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки.

Бажаю вам, вашим сім’ям, рідним і близьким щастя та міцного здоров’я, миру та добробуту, успіхів на професійній ниві, терпіння і доброти. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте у майбутнє.  Нехай усе, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Хай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
Щастя вам і добра!

З повагою голова районної