Вітання з Днем пам’яті та примирення і 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні ветерани, захисники Вітчизни! Дорогі земляки!

        Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ю річницею вигнання нацистів з України!

       Український народ разом з іншими народами антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці у різних арміях світу самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.

       У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України.

       Подвиг переможців гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Завойована старшим поколінням Перемога сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та йти вперед.

       Зі щирим захопленням і вдячністю бажаю всім, хто виборював перемогу для нашої країни, доброго здоров’я, бадьорості духу і радості від життя! Кожній родині – благополуччя та мирного неба над Україною!

В.о.голови райдержадміністрації 
Мирослав Боговик

 

Наверх ↑