ВІтання з днем працівників сільського господарства

ВІтання з днем працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства Оржиччини!

Вітаю вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства, який цьогоріч припадає на 15 листопада!

Господь наділив Україну родючими та багатими на чорнозем землями, з давніх-давен вона славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми. Саме завдяки вашим “золотим» рукам, мудрості та досвідченості, шановні аграрії,  живе українська нива, а держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій.

Це свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання українців.

Висловлюю глибоку повагу та подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району,  всім, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність із сільським господарством,  за здійснення цієї важливої для всіх нас роботи! Адже Україна живе і працює завдяки вам -невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю. Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України.

Бажаю міцного здоров’я, успіхів у праці і людського щастя вам та вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

З Днем працівників сільського господарства вас, дорогі земляки!

З повагою голова райдержадміністрації Роман Сидоренко