Вітання з Днем захисника України

Вітання з Днем захисника України

Дорогі захисники України, ветерани! Шановні земляки!Прийміть найщиріші вітання із Днем захисника України!

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, як ніколи, ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

Озираючись на останні надважкі роки, ми дуже чітко розуміємо, що саме завдяки героїчному подвигу захисників України у всі часи її становлення та розвитку, для яких обов’язок та патріотизм не просто слова, держава сьогодні має можливість бути, розвиватися і з надією дивитися в майбутнє.

Ми вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої України. Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину.

Дякуємо всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави.

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників рідної землі, подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Щиро бажаю усім сили та мужності, добробуту й родинної злагоди, звершення мрій і побажань, успіхів у повсякденному житті та військовій службі.

З Днем захисника України! З Днем українського козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці!

Слава Україні! Слава її захисникам!

З повагою голова райдержадміністрації Роман Сидоренко