ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ!!

Шановні жителі району!

Сердечно вітаю вас із світлими та радісними святами Нового року та Різдва Христового!

Рік, що минає залишив по собі помітну віху в історії нашого краю, в біографії кожного жителя нашого району. Він подарував нам чимало незабутніх хвилин, пов’язаних із новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами. А ті труднощі, які нам довелося долати, довели, що спільна праця органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, базових підприємств та  господарств, підприємців та громад району здатна вирішувати будь-які проблеми.

Щиро хочу сказати вам, дорогі оржиччани, слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння і за все, що ми зуміли зробити разом.

Попереду нас чекає чимало змін, тож нехай радість Новоріччя та Різдва Христового дасть усім нам наснагу продовжити всі розпочаті добрі справи, а Новий Рік принесе натхнення та сили для здійснення усіх задумів, планів та сподівань.

Нехай Різдвяна зірка зігріє своїм теплом кожну домівку, кожну родину! Миру, добра, здоров’я, щастя, радості та злагоди в Новому році!

О.Кражан

голова районної державної