Вивчали досвід організації роботи закладу охорони здоров’я в Хоролі

Вивчали досвід організації роботи закладу охорони здоров’я в Хоролі

Вміло та результативно працювати у будь-якій сфері завжди допомагає досвід.  У цій простій і беззаперечній тезі вкотре переконалися представники нашого району, які 22 липня здійснили робочу поїздку до Хорольського району з метою налагодження співпраці та запозичення позитивного досвіду роботи у сфері надання якісних, вчасних та ефективних медичних послуг населенню.

Голова Оржицької райдержадміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Володимир Козина, селищний голова Олена Сидоренко, директор КНП «Оржицька центральна лікарня» Наталія Ковтун  зустрілися зі своїми колегами- головою Хорольської райдержадміністрації Раманом Гловацьким, заступником голови Хорольської районної ради  Юлією Бойко та головним лікарем КНП «Хорольська ЦРЛ» Михайлом Виноградом.

Хорольці поділилися своїми напрацюваннями у медичній галузі: як налагоджена робота медичного закладу, як вдається долати труднощі, які пріоритетні напрямки. Наші представники поділилися своїм досвідом та проблемами,  які співзвучні з сусідами, зокрема, коли у ході реформування галузі доводиться оптимізувати штатну чисельність працівників. Також обговорили господарські питання, забезпечення діагностичним обладнанням, використання електронного медичного обліку, залучення спонсорських коштів та інші профільні питання.

Керівники Оржиччини поставили підтримку медицини в пріоритеті своєї діяльності та висловили спільне бачення її розвитку в районі. Для подальшого ефективного функціонування центральної районної лікарні необхідно удосконалення роботи наявних стаціонарних  відділень  та укладення договорів на  інші пакети медичних послуг, зокрема, щодо надання реабілітаційної та паліативної допомоги, діагностики, лікування та супровід осіб з вірусом імунодефіциту людини. Для цих цілей необхідно, окрім матеріальних резурсів, провести доукомплектування кадрами.

Представники обох районів дійшли згоди спільними діями поліпшити ефективність надання медичних послуг населенню.

Незабаром медичні працівники Хорольщини завітають до своїх оржицьких колег.