Вивчали стан дотримання протиепідемічних заходів у закладах торгівлі та на ринку

Вивчали стан  дотримання протиепідемічних заходів у закладах торгівлі та на ринку

Фахівці Оржицького районного управління  ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області спільно з представниками районного сектору поліції,  Оржицької селищної ради та райдержадміністрації 9 жовтня 2020 року в смт Оржиця здійснили черговий моніторинг  дотримання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину,

зокрема щодо дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції на об’єктах торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами та ринку.

Увагу продавців торгових точок та операторів ринку було акцентовано на необхідності систематичного виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та проведення контролю за дотриманням рекомендацій відвідувачами.

Протягом обстеження проводилась роз’яснювальна робота з продавцями та відвідувачами. Моніторинг буде проводитися і інших населених пунктах району.